"We are living in extraordinary times. This is the shift of the ages. The financial system will restructure itself, the matrix will fall apart and new society will be born. Our reality is about to shift and changes will affect everybody. This world is about to enter a totally new dimension, a new reality, an end of linear time. Are you ready? This tour is not just an introduction to preparedness… It is the ultimate preparation for this extraordinary time. It contains information and guidance about time around 2012 and the planetary dimensional shift, never before revealed on this planet." - Cobra

You can see my videos here. Most of them are related to Cobra's posts. They can give you better understanding about the situation of the shift of the ages.
Gaia Confederation member

Slovak / Slovenský


Meditácia za Udalosť – koná sa 21. novembra 2015

Opäť nastal čas na akciu! A je na čase vziať osud nášho sveta do vlastných rúk. Všetci súhlasíme s tým, že proces planetárneho oslobodena trvá príliš dlho. Tu je naša šanca tento proces kolektívne urýchliť. Z tohto dôvodu sa stretneme v malých a veľkých skupinách, ako jednotlivci alebo ako páry dňa 21. novembra. V tento deň jeden dôležitý cyklus končí a nový začína. Je to bod zvratu, kedy môžeme uplatniť svoju kolektívnu silu zhmotňovania a použiť ju ako základňu pre spustenie zmien,  na ktoré čakáme. V tento deň sa stretne mnoho ľudí , aby privolali prítomnosť a zásah pozitívnych mimozemských  bratov a sestier z hviezd a bytostí  Svetla, ktore žijú pod povrchom Zeme a tí nám pomôžu v procese oslobodenia našej planéty od tyranie síl temnoty, takže po prvý krát v histórii budeme mať šancu tvoriť si vlastný osud ako slobodní obyvatelia planéty Zem. Naša hromadná snaha sa v ten deň stane spúšťačom, ktorý pomôže aktivovať Plán tak, aby mohol dosiahnuť svoje naplnenie. Naša aktivácia sa v ten deň stane našou deklaráciou Víťazstva Svetla. Túto správu, prosím, rozpošlite po celom svete! Prosím, umiestnite ju aj na svoje weby a blogy. Ak poznáte nejaké alternatívne médium, môžete mu ju poslať. Môžete pre svoju komunitu vytvoriť skupinu na Facebooku. Pre túto akciu potrebujeme aj jednu centrálnu FB skupinu. Môžete na túto tému spraviť video a zverejniť  ho na YouTube. Vedecké štúdie potvrdili pozitívny efekt masových meditácií na ľudskú spoločnosť, takže každý z vás, kto sa do tejto meditácie zapojí, skutočne môže pomôcť s tým, aby Udalosť nastala skôr. Táto meditácia prebehne v sobotu, 21. novembra , o 21:12 večer stredoeurópskeho času (CET)
Ištrukcie:
1. Použite svoju vlastnú techniku, ktorá vás privedie do stavu uvoľneného vedomia
2. Vyjadrite svoj zámer použiť túto meditáciu ako nástroj na urýchlenie procesu Odtajenia (disclosure) a Udalosti (Event).
3. Predstavujte si, ako z vašej čakry hviezdy duše (asi 20 cm nad hlavou) vytryskuje paprsok Svetla do čakier hviezdy  duše každého, kto sa tejto meditácie zúčastní.
4. A teraz si predstavujte ako sa spojený kolektívny paprsok svetla rozširuje do energetickej siete Zeme a ako sa spája s čakrou hviezdy duše každej vedomej bytosti  na povrchu tejto planéty, pod povrchom tejto planéty a kdekoľvek v našom solárnom systéme.
Predstavujte si, ako sa všetky bytosti zapojené do situácie na planéte Zem harmonizujú za účelom manifestácie Odtajnenia a Udalosti v čo najkratšom časovom rámci a pozitívnym spôsobom.
Predstavujte si, ako sú všetky plazmatické, strangeletové a topletové bomby zneškodnené. Predstavujte si, ako sú všetky ďalšie exotické zbraňové systémy odhalené a následne bez úsilia odstránené.
Predstavujte si úplné Odtajnenie obrovského množstva informácií o prítomnosti mimozemšťanov a o tajných vesmírnych programoch cez masmédiá.
Predstavujte si, ako nastala Udalosť a ako došlo ku konečnému oslobodeniu planéty Zem.

Aktuality k tejto Meditácii za Udalosť nájdete na blogu http://2012portal.blogspot.com


No comments:

Post a Comment