"We are living in extraordinary times. This is the shift of the ages. The financial system will restructure itself, the matrix will fall apart and new society will be born. Our reality is about to shift and changes will affect everybody. This world is about to enter a totally new dimension, a new reality, an end of linear time. Are you ready? This tour is not just an introduction to preparedness… It is the ultimate preparation for this extraordinary time. It contains information and guidance about time around 2012 and the planetary dimensional shift, never before revealed on this planet." - Cobra

You can see my videos here. Most of them are related to Cobra's posts. They can give you better understanding about the situation of the shift of the ages.
Gaia Confederation member

Slovak / Slovenský


Aktivácia Návrat Svetla na zem 20.-21.1.2019 

Táto meditácia pomáha Svetelným silám kotviť energiu Svetla na povrchu planéty, aby sa vyriešila nečinnosť medzi Svetelnými a temnými silami a nakoniec oslobodilo ľudstvo. Počet ľudí, ktorí robia túto meditáciu, je jediným najvplyvnejším faktorom v rámci moci povrchovej ľudskej populácie na urýchlenie procesu oslobodenia.

Musíme dosiahnuť kritickú masu 144 000 ľudí, ktorí robia túto meditáciu! Tým sa vytvorí masívna hojivá reťazová reakcia v celosvetovom energetickom poli. Svetelné sily sa budú sústreďovať na celý americký kontinent (Severná a Južná Amerika):

https://www.timeanddate.com/eclipse/lunar/2019-january-21

Astrologická mapa pre našu meditáciu ukazuje silné veľké spojenie medzi Mesiacom a Lunárnym uzlom v súčinnosti, proti Slnku a Merkúru, a rozdelenie Urán, Eris a Pallas.
Viaceré planéty v tomto grafe vytvárajú množstvo výkonných aspektov (približne 20 aspektov!) s galaktickými centrami, Plejádami a Síriom.
Táto silná konfigurácia vytvára bod maximálneho napätia, ktorý sa uvoľňuje vo veľkom kosmickom prelome.

V tom bode bude Kozmické centrálne Slnko posielaťobrovský pulz Svetla do celého Stvorenia. Tento impulz bude spúšťačom začiatku konečného odstránenia všetkej temnoty zo Stvorenia a spúšťačom začiatku prípravy nového kozmického cyklu.

Svetelné sily majú určitý plán pre ten deň a tento plán sa odhalí až po ukončení meditácie.

Účelom našej meditácie je ukotviť čo najviac Svetla na povrchu planéty.

Budeme robiť túto meditáciu v okamihu maximálneho zatmenia Mesiaca v pondelok 21. januára o 00:11 hod EST v New Yorku. To sa rovná 14:11 hod. V Tokiu v 13:11 hod. V Taipei a v Pekingu, 7:11 hod. V Káhire, 6:11 hod. V Paríži, 5:11 hod. V Londýne. Stredná a západná časť USA bude mať nedeľu 20. januára, načasovanie bude: 11:11 hod. CST v Chicagu, 10: 11 hod. MST v Denveri a 9:11 hod. PST v Los Angeles.
Môžete skontrolovať čas meditácie pre časové pásmo tu:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=RETURN+OF+LIGHT&iso=20190121T001111&p1=179

Pokyny:

1. Použite svoju vlastnú techniku, aby ste sa dostali do uvoľneného stavu vedomia.

2. Uveďte svoj zámer použiť túto meditáciu ako nástroj na návrat svetla na povrch planéty.

3. Vizualizujte si stĺp trblietavého bieleho svetla vychádzajúceho z Kozmického centrálneho Slnka, prechádzajúci cez  Centrálne Slnká všetkých galaxií v tomto vesmíre. Potom si predstavte toto svetlo ako prechádza cez Galaktické centrálne slnko, hviezdou Alcyone v Plejádach, potom prechádza hviezdnou bránou Síria, potom vstupuje do našej Slnečnej sústavy a prechádza všetkými bytosťami Svetla vo vnútri našej Slnečnej sústave a potom cez všetky bytosti na planéte Zem a aj cez vaše telo do stredu Zeme.

4. Vizualizujte si toto Svetlo, ktoré premieňa všetku zostávajúcu temnotu tohto vesmíru, až zostane len Svetlo. Vizualizujte si  nový veľký kozmický cyklus, ktorý prináša čisté svetlo, lásku a šťastie všetkým bytostiam celého vesmíru.

5. Zdvihnite ruky nad hlavu a začnite otáčať vaše telo v smere hodinových ručičiek.

6. Počas toho spievajte mantrau ííííí  tak, aby vibrovala vo vašom tele a predstavte s vaše telo ako sa premieňa na trblietavý stĺp Svetla, s miliónmi dúhových hviezd rozptýlených v tomto stĺpe Svetla.

7. Spievajte mantru a otáčajte sa ďalej. Po niekoľkých minútach spustite ruky pozdĺž svojho tela a pokračujte v otáčaní v smere hodinových ručičiek.

8. Začnite spievať mantru éééááá , ktorá vibruje cez vaše telo a vizualizujte si dúhový vír Svetla, ktorý sa rozširuje z vášho srdca smerom von po celej planéte.

Počas toho si zavolajte prítomnosť vašej  duše, spriaznené duše, rodiny duše, vašich duchovných vodcov, vzostúpených majstrov, Plejáďanov, anjelov, delfínov a iné bytosti Svetla. Vizualizujte si svoj dvojplameň, partnerov Duše, vašich duchovných sprievodcov a vaše rodiny Duše a zlúčte sa spolu do Jedného Bytia v mandale Svetla.

Navrhovaný čas na meditáciu je 20 minút.

Bohyňa chce Svetlo a Svetlo nastáva!


http://2012portal.blogspot.com/
Meditácia za Udalosť – koná sa 21. novembra 2015

Opäť nastal čas na akciu! A je na čase vziať osud nášho sveta do vlastných rúk. Všetci súhlasíme s tým, že proces planetárneho oslobodena trvá príliš dlho. Tu je naša šanca tento proces kolektívne urýchliť. Z tohto dôvodu sa stretneme v malých a veľkých skupinách, ako jednotlivci alebo ako páry dňa 21. novembra. V tento deň jeden dôležitý cyklus končí a nový začína. Je to bod zvratu, kedy môžeme uplatniť svoju kolektívnu silu zhmotňovania a použiť ju ako základňu pre spustenie zmien,  na ktoré čakáme. V tento deň sa stretne mnoho ľudí , aby privolali prítomnosť a zásah pozitívnych mimozemských  bratov a sestier z hviezd a bytostí  Svetla, ktore žijú pod povrchom Zeme a tí nám pomôžu v procese oslobodenia našej planéty od tyranie síl temnoty, takže po prvý krát v histórii budeme mať šancu tvoriť si vlastný osud ako slobodní obyvatelia planéty Zem. Naša hromadná snaha sa v ten deň stane spúšťačom, ktorý pomôže aktivovať Plán tak, aby mohol dosiahnuť svoje naplnenie. Naša aktivácia sa v ten deň stane našou deklaráciou Víťazstva Svetla. Túto správu, prosím, rozpošlite po celom svete! Prosím, umiestnite ju aj na svoje weby a blogy. Ak poznáte nejaké alternatívne médium, môžete mu ju poslať. Môžete pre svoju komunitu vytvoriť skupinu na Facebooku. Pre túto akciu potrebujeme aj jednu centrálnu FB skupinu. Môžete na túto tému spraviť video a zverejniť  ho na YouTube. Vedecké štúdie potvrdili pozitívny efekt masových meditácií na ľudskú spoločnosť, takže každý z vás, kto sa do tejto meditácie zapojí, skutočne môže pomôcť s tým, aby Udalosť nastala skôr. Táto meditácia prebehne v sobotu, 21. novembra , o 21:12 večer stredoeurópskeho času (CET)
Ištrukcie:
1. Použite svoju vlastnú techniku, ktorá vás privedie do stavu uvoľneného vedomia
2. Vyjadrite svoj zámer použiť túto meditáciu ako nástroj na urýchlenie procesu Odtajenia (disclosure) a Udalosti (Event).
3. Predstavujte si, ako z vašej čakry hviezdy duše (asi 20 cm nad hlavou) vytryskuje paprsok Svetla do čakier hviezdy  duše každého, kto sa tejto meditácie zúčastní.
4. A teraz si predstavujte ako sa spojený kolektívny paprsok svetla rozširuje do energetickej siete Zeme a ako sa spája s čakrou hviezdy duše každej vedomej bytosti  na povrchu tejto planéty, pod povrchom tejto planéty a kdekoľvek v našom solárnom systéme.
Predstavujte si, ako sa všetky bytosti zapojené do situácie na planéte Zem harmonizujú za účelom manifestácie Odtajnenia a Udalosti v čo najkratšom časovom rámci a pozitívnym spôsobom.
Predstavujte si, ako sú všetky plazmatické, strangeletové a topletové bomby zneškodnené. Predstavujte si, ako sú všetky ďalšie exotické zbraňové systémy odhalené a následne bez úsilia odstránené.
Predstavujte si úplné Odtajnenie obrovského množstva informácií o prítomnosti mimozemšťanov a o tajných vesmírnych programoch cez masmédiá.
Predstavujte si, ako nastala Udalosť a ako došlo ku konečnému oslobodeniu planéty Zem.

Aktuality k tejto Meditácii za Udalosť nájdete na blogu http://2012portal.blogspot.com


No comments:

Post a Comment