"We are living in extraordinary times. This is the shift of the ages. The financial system will restructure itself, the matrix will fall apart and new society will be born. Our reality is about to shift and changes will affect everybody. This world is about to enter a totally new dimension, a new reality, an end of linear time. Are you ready? This tour is not just an introduction to preparedness… It is the ultimate preparation for this extraordinary time. It contains information and guidance about time around 2012 and the planetary dimensional shift, never before revealed on this planet." - Cobra

You can see my videos here. Most of them are related to Cobra's posts. They can give you better understanding about the situation of the shift of the ages.
Gaia Confederation member

Czech / Český

Playlist

MEDITACE ZA UDÁLOST – koná se 21. listopadu 2015.

PROSÍME ROZESLAT!
Opět nastal čas na akci! A je na čase vzít osud našeho světa do vlastních rukou! Všichni souhlasíme s tím, že proces planetárního osvobození trvá příliš dlouho.  Zde je naše šance tento proces kolektivně urychlit. Z tohoto důvodu se sejdeme v malých a velkých skupinách, jako jednotlivci, anebo jako páry dne 21. listopadu. Toho dne jeden důležitý cyklus končí a nový začíná. Je to bod zvratu, kde můžeme uplatnit svoji kolektivní sílu zhmotňování a použít ji jako základnu pro spuštění změn, na které čekáme. Toho dne se setká mnoho lidí, aby přivolalo přítomnost a zásah pozitivních mimozemských bratrů a sester z hvězd a bytostí Světla, které žijí pod povrchem Země, a ti nám pomohou v procesu osvobození naší planety od tyranie sil temnoty, takže poprvé v historii budeme mít šanci tvořit si vlastní osud, jako svobodní obyvatelé planety Země.

Naše hromadná snaha v ten den se stane spouštěčem, který pomůže aktivovat Plán tak, aby mohl dosáhnout svého naplnění. Naše aktivace se v ten den stane naší deklarací Vítězství Světla. Tuto zprávu prosím rozešlete po celém světě! Prosím, umístěte ji také na své weby a blogy. Jestliže znáte nějaké alternativní médium, můžete jim ji poslat.  Můžete pro svoji lokální skupinu vytvořit skupinu na Facebooku. Pro tuto akci potřebujeme také jednu centrální FB skupinu.  Můžete na toto téma vytvořit video a dát ho na Youtube.
Vědecké studie potvrdily pozitivní efekt masových meditací na lidskou společnost, takže každý z vás, kdo se k této meditaci připojí, skutečně může pomoci s tím, aby Událost nastala dříve:
http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-prove-group-meditation-can-lower-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/
http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html
Tato meditace proběhne v sobotu, 21. listopadu, v 21:12 večer středoevropského času (CET). ) This equals 10:12 pm EET in Cairo, 8:12 pm GMT in London, 3:12 pm EST in New York, 2:12 pm CST in Chicago, 1:12 pm MST in Denver and 12:12 pm PST in Los Angeles, and 4:12 am CST on Sunday, November 22nd in Taipei.
Čas meditace pro vaši časovou zónu si můžete přepočítat na tomto odkaze:
http://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Event+Meditation&iso=20151121T211221&p1=168
Instrukce:
1. Použijte svoji vlastní techniku, která vás přivede do stavu uvolněného vědomí.
2. Vyjádřete svůj záměr tuto meditaci použít jako nástroj pro urychlení procesu Odtajnění (Disclosure) a Události (Event).
3. Vizualizujte si, jak z vaší čakry hvězdy duše (20 centimetrů nad vaší hlavou) tryská paprsek světla do čaker hvězdy duše každého, kdo se této meditace účastní.
4. A nyní si vizualizujte, jak se spojený kolektivní paprsek Světla rozšiřuje do energetické sítě Země a jak se spojuje s čakrou hvězdy duše každé vědomé bytosti na povrchu této planety, pod povrchem této planety a kdekoliv v našem solárním systému. Vizualizujte si, jak se všechny bytosti zapojené do situace na planetě Zemi harmonizují za účelem projevení se Odtajnění a Události v co nejkratším časovém rámci, a pozitivním způsobem. Vizualizujte si, jak jsou všechny plasmatické strangeletové a topletové bomby zneškodněny. Vizualizujte si, jak jsou všechny další exotické zbraňové systémy odhaleny a poté bez úsilí odstraněny. Vizualizujte si plné Odtajnění obrovského množství informací o přítomnosti mimozemšťanů a o tajných vesmírných programech v masmédiích. Vizualizujte si, jak nastala Událost a jak došlo ke konečnému osvobození planety Země.
Inspiraci ohledně Události naleznete v tomto článku:
http://www.veritasgalacticsweden.net/the-event
Aktualizace k této Meditaci pro Událost najdete na blogu:
http://2012portal.blogspot.com
A česky:
http://bod-zlomu.blogspot.cz/
A v této české FB skupině:
https://www.facebook.com/groups/1552114588364251/
Poznámka překladatele: nejedná se o korunní čakru, ale o čakru hvězdy duše, viz obrázek.
Týdenní Osvobozující Meditace 2015 (432 Hz)
OSVOBOĎTE KOLONIE! 30. KVĚTNA 2015 

Opět nastal čas něco udělat! Nastal čas vzít osud našeho světa a našeho solárního systému do vlastních rukou! Proto se setkáme ve velkých I malých skupinách, jako jednotlivci I jako páry, a to 30. května 2015. Sejdeme se ve velkém počtu a pomůžeme s průlomem MOSS (Multidimenzionální Operace Solární Systém) tak, abychom podpořili síly Světla, které nyní osvobozují náš solární systém od posledních závějí temnoty.IS: IS Portálu Aktivace 2. ČÁST

Uran Pluto dne 15. prosince 2014. Mnozí z nás se shromáždit a zakotvit energie bohyně Vortex, a bude tak vytváří jasný a harmonický kanál projevu pro konečné osvobození planety. 
Naše vizualizace podpoří plán planetární osvobození, aby se projevuje co nejdříve, jak nenásilně a hladce, jak je to možné. 
Okno Příležitosti 2014 - 2015

Nové Okno Příležitosti se chystá otevřít na povrchu této planety.
Toto Okno Příležitosti je doposud naší největší šancí ke konečnému průlomu k osvobození. Ačkoli tato bitva ještě zdaleka není u konce, skupina Chimera ztrácí svou sílu nejrychlejším tempem zaznamenaným v historii a vidíme jasně Světlo na konci tunelu.
Toto Okno Příležitosti bude otevřeno 15. prosince 2014, bod zlomu budeme mít 21. ledna 2015 a zavřeno bude 17. března 2015.
Týdenní Planetární Meditace 

Nadešel čas pro dosažení nového stupně jednoty a spolupráce, bez ohledu na naše osobní rozdíly, pomoci planetě v její transformaci.
Z tohoto důvodu Síly Světla svolávají všechny meditační skupiny na planetě, aby se spojily a vytvořily silné pole pozitivní energie.
Cílem je mít celosvětovou meditaci jednou týdně ve stejný okamžik, kdy všechny skupiny a jednotlivci mohou dělat své vlastní meditace v jejich vlastním způsobem.


Aktivace energií kosmické bohyně


Slunovrat 21. června bude znamenat dokončení důležitého operace sil světla.aké v době letního slunovratu 21. června, začne proces aktivace archetypu planetární bohyně. Aktivace Portálu IS:IS - 1. část * 04-20-2014

Proto se potkáme ve velkých a malých skupinach, jako individuality a pary, v čase hlavního astrologickeho Velkeho Kříže 20. - 21. dubna 2014. Mnozi z nas budou se budou shromažďovat a upevňovat energie Bohyně Vortex, cožbude vytářet čistý a harmonicky zdroj (kanal, branu na umozneni) manifestace pro konecné osvobozeni planety.Osvobození Planety NYNÍ!

Všichni jsme si vědomi toho, že existují síly v rámci bankovního establishmentu , vojensko-průmyslového komplexu a také ne - fyzické rovin, které si nepřejí, aby lidstvo bylo svobodné .
Kradou naše peníze. Otravují naše jídlo. Snaží se nám vzít naši svobodu. Snaží se nám vzít naše štěstí. Toto nesmíme dopustit.Návrat do nevinnosti 21.12.2013


Po velmi úspěšné aktivaci portálu AION je třeba znovu jednat. Proto se znovu setkáme ve skupinách, větších či menších, individuálně nebo s partnery, v době slunovratu 21. prosince, abychom se vrátili do nevinnosti. Mnozí z nás se setkají a otevřou se nejhlubšímu aspektu našeho Bytí, nevinnosti Duše, abychom ukotvili vědomí nad svět her, které se Cabala snaží s námi hrát.AKTIVACE PORTÁLU AION 23.11.2013 


Proto se setkáme ve skupinách, větších či menších, individuálně nebo s partnery, v čase heliocentrické kvadratury Pluta a Uranu 23.listopadu. Mnoho z nás se setká a bude vizualizovat Událost, jak se děje právě TEĎ, a vytvoří tak čistý a harmonický kanál manifestace konečného osvobození planety.


Aktivace Portálu míru 25. srpna 2013

25. srpna se otevře velmi důležitý portál, který přinese silný příliv Světla do konfliktních situací na povrchu planety.