"We are living in extraordinary times. This is the shift of the ages. The financial system will restructure itself, the matrix will fall apart and new society will be born. Our reality is about to shift and changes will affect everybody. This world is about to enter a totally new dimension, a new reality, an end of linear time. Are you ready? This tour is not just an introduction to preparedness… It is the ultimate preparation for this extraordinary time. It contains information and guidance about time around 2012 and the planetary dimensional shift, never before revealed on this planet." - Cobra

You can see my videos here. Most of them are related to Cobra's posts. They can give you better understanding about the situation of the shift of the ages.
Gaia Confederation member

Polish / Polski

Playlist


Aktywacja Powrotu Światła 20-01-2019/21-01-2019

Ta medytacja pomaga Siłom Światła uziemić energię Światła na powierzchni planety aby rozwiązać impas między Siłami Światła i ciemności, ostatecznie uwalniając ludzkość. Liczba osób wykonujących tę medytację jest najbardziej wpływowym czynnikiem w sile ludzkiej populacji na powierzchni dla  przyspieszenia tego procesu.

Możemy osiągnąć masę krytyczną 144 000 ludzi wykonujących tę medytację! Spowoduje to masową reakcję łańcuchową uzdrowienia w polu energii na całym świecie. Siły Światła będą koncentrować się na całym kontynencie amerykańskim (Ameryce Północnej i Południowej), który zostanie całkowicie objęty przez zaćmienie:

https://www.timeanddate.com/eclipse/l...

Mapa astrologiczna dla naszej medytacji pokazuje potężną Wielką Kwadraturę pomiędzy Księżycem a węzłem Księżyca, opozycję Słońca i Merkurego oraz kwadratury Urana, Eris i Pallas. Wiele planet na tym wykresie tworzy wiele potężnych aspektów (łącznie około 20 aspektów!) z Centrum Galaktyki, Plejadami i Syriuszem. Ta potężna konfiguracja tworzy punkt maksymalnego napięcia, które zostanie uwolnione w wielkim kosmicznym przełomie.

W tym momencie Kosmiczne Centralne Słońce wyśle ​​ogromny puls Światła poprzez całe Stworzenie. Impuls ten będzie bodźcem dla początku ostatecznego usunięcia całej ciemności ze Stworzenia i bodźcem dla rozpoczęcia przygotowań do nowego kosmicznego cyklu.

Siły Światła mają pewien plan na ten dzień i ten plan zostanie ujawniony dopiero po zakończeniu medytacji.

Celem naszej medytacji jest zakotwiczenie jak największej ilości Światła na powierzchni planety.

Będziemy robić tę medytację w momencie maksymalnego zaćmienia Księżyca w poniedziałek 21 stycznia o 00:11 czasu EST w Nowym Jorku. To jest godz. 14:11 czasu JST w Tokio, 13:11 czasu CST w Tajpej i Pekinie, 7:11 czasu EET w Kairze, 6:11 czasu CEST w Paryżu, 5:11 czasu GMT w Londynie. Centralna i zachodnia część Stanów Zjednoczonych nadal będzie miała niedzielę, 20 stycznia, terminem będzie: 11:11 czasu CST w Chicago, 10: 11 rano czasu MST w Denver i 21:11 czasu PST w Los Angeles, 6:11:11 21.01.2019 w Polsce.

Tutaj możecie sprawdzić czas medytacji dla swojej strefy czasowej:

https://www.timeanddate.com/worldcloc...

Instrukcje:

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Określ swoją intencję użycia tej medytacji jako narzędzia aby przynieść Światło na powierzchnię planety.

3. Wizualizuj filar lśniącego białego Światła emanujący z Kosmicznego Centralnego Słońca a następnie rozprowadź je do Centralnych Słońc wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj to światło wchodzące przez Galaktyczne Centralne Słońce, następnie przechodzące przez plejadiańskie gwiezdne wrota Alkione, następnie przechodzące przez gwiezdne wrota Syriusza, a następnie wchodzące do naszego Układu Słonecznego i przechodzące przez wszystkie istoty Światła w naszym Układzie Słonecznym, a następnie przez wszystkie istoty na Ziemi i także poprzez twoje ciało do środka Ziemi.

4. Wizualizuj to Światło transmutujące całą pozostałą ciemność tego Wszechświata aż pozostanie tylko Światło. Wizualizuj początek nowego wielkiego kosmicznego cyklu, przynoszącego czyste Światło, Miłość i Szczęście wszystkim istotom w całym Wszechświecie.

5. Podnieś ręce nad głowę i zacznij obracać się zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

6. Wykonując to śpiewaj mantrę iiii (wymawianą ee-ee) aby wibrowała w twoim ciele i wizualizuj swoje ciało przemieniające się w lśniący słup Światła z milionami tęczowo zabarwionych gwiazd rozsianych wewnątrz tego filaru Światła.

7. Śpiewaj mantrę i obracaj się. Po kilku minutach opuść ręce blisko ciała i kontynuuj obracanie zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

8. Robiąc to, zacznij śpiewać mantrę eeeaaa tak aby wibrowała w twoim ciele i wizualizuj tęczowy wir Światła rozszerzający się z twojego serca na zewnątrz na całą planetę.

Ten tęczowy wir wzywa obecność twoich bliźniaczych dusz, bratnich dusz, duchowych  rodzin, twoich przewodników duchowych, Wniebowstąpionych mistrzów, Plejadian, aniołów, delfinów i innych istot Światła. Wizualizuj swoje bliźniacze dusze, bratnie dusze i swoje duchowe rodziny przebudzające się i łączące się z tobą w Jedną istotę w mandali Światła.

Sugerowany czas dla naszej medytacji to 20 minut.

Bogini chce Światła i Światło będzie!

Aktualizacje dotyczące Medytacji Powrót Światła:

http://2012portal.blogspot.com

https://meditation539.com
Medytacja na rzecz Wydarzenia 21 listopada o godz. 21.12

Nadszedł czas, aby podjąć ponownie działania!  Nadszedł czas, aby losy naszego świata wziąć w nasze  ręce!  Wszyscy zgadzamy się, że proces planetarnegowyzwolenia trwa zbyt długo.  Oto nasza szansa, aby wspólnie przyśpieszyć ten proces.  W związku z tym spotkamy się się w małych i dużych grupach, jako jednostki i w  parach 21 listopada.  W tym dniu zakończy się ważny cykl, a drugi sięrozpocznie.  Będzie to punkt zwrotny, w którym będziemy mogli  wykorzystaćnaszą zbiorową moc manifestacji i użyć jej jako osi do wywoływania zmian, na którewszyscy czekamy.  Masy zbiorą się w tym dniu i przywołają obecność i interwencjępozytywnych, pozaziemskich, gwiezdnych braci i sióstr i podziemnych istotŚwiatła, które pomogą nam w procesie wyzwolenia naszej planety od tyraniiciemnych sił tak, że po raz pierwszy w naszej historii będziemy mieli szansę stworzyć własne przeznaczenie jako wolni obywatele Ziemi.
Nasz masowy wysiłek w tym dniu pomoże uruchomić Plan tak, aby mogło dojść dojego realizacji. Nasza aktywacja tego dnia będzie naszą deklaracją zwycięstwaŚwiatła.  Rozprzestrzeńcie to wirusowo!  Podzielcie się tym na całym świecie! Proszę opublikujcie to na swoich stronach internetowych i blogach.  Jeśli znaciealternatywne media, możecie im to wysłać.  Możecie utworzyć grupę na Facebookudla lokalnej grupy ludzi w swojej części świata.  Potrzebujemy również jedną główną grupę na Facebooku dla tego wydarzenia.  Możecie utworzyć filmik na ten temat i umieścić go na Youtube.
Badania naukowe potwierdziły pozytywne efekty masowych medytacji naspołeczeństwo, więc każdy z was, kto będzie uczestniczyć w tej medytacji może rzeczywiście pomóc przybliżyć Wydarzenie:
http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-prove-group-meditation-can-lower-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/
http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html
Będziemy robić tę medytację w sobotę, 21 listopada o  godz. 21.12  czasu środkowoeuropejskiego.  Odpowiada to godz. 22.12 w Kairze, 20.12 w Londynie,15.12  w Nowym Jorku, 14.12 w Chicago, 13.12 w Denver, 12.12 w Los Angeles i04:12 w niedzielę, 22 listopada w Taipei.
Możesz sprawdzić czas medytacji dla Twojej strefy czasowej tu:
http://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Event+Meditation&iso=20151121T211221&p1=168
Instrukcje:
1.  Użyj własnej techniki doprowadzającej cię do odprężającego stanu świadomości.
2.  Ustanów intencję, aby użyć tę medytację jako narzędzia do przyspieszenia procesu Ujawnienia i Wydarzenia.
3.  Wizualizuj wiązkę Światła wysyłaną z czakry Duchowej Gwiazdy (8 cali / 20 cmnad głową) do czakry Duchowej Gwiazdy wszystkich medytujących.
4.  Następnie wizualizuj kolektywną wiązkę Światła rozszerzającą się do siecienergetycznej Ziemi i łączącą się z czakrami Duchowej Gwiazdy każdej istoty rozumnej na powierzchni planety, pod powierzchnią planety i w całym Układzie Słonecznym.  Wizualizuj jak wszystkie istoty zaangażowane w sytuację Ziemi sązharmonizowane z celem zamanifestowania Ujawnienia i Wydarzenia jak najszybciej w sposób pozytywny.  Wizualizuj jak wszystkie plazmowe bombyDziwadełko i toplet są bez szkody usuwane.  Wizualizuj jak wszystkie inne technologie egzotycznych broni są ujawniane i następnie bez wysiłku usuwane. Wizualizuj pełne Ujawnienie, masywne komunikaty o intelu o pozaziemskiejobecności i tajnych programach kosmicznych przez środki masowego przekazu. Wizualizuj jak Wydarzenie ma miejsce, ostatecznie uwalniające Ziemię.
Możecie znaleźć inspirację na temat Wydarzenia w tym artykule:
http://www.veritasgalacticsweden.net/the-event
http://2012portal.blogspot.com/2015/11/make-this-viral-event-meditation-2015.html
Przetłumaczyła KrystalUwolnienia Kolonii 30 maja 2015


Nadszedł czas, aby ponownie podjąć działania!  Nadszedł czas, aby wziąć los naszego świata i Układu Słonecznego w nasze własne ręce!  Dlatego spotkamy się w małych i dużych grupach, pojedynczo i w parach, 30 maja tego roku.  Wielu z nas zbierze się, aby asystować w przełomie Wielowymiarowej Operacji Systemu Słonecznego (MOSS) popierając siły Światła, które właśnie teraz wyzwalają nasz Układ Słoneczny z ostatnich pozostałych ciemności.Okno Oportunizmu 2014-2015 


Wkrotce, nowe Okno Oportunizmu otwiera sie na naszej planecie. 

To nowe Okno Oportunizmu jest nasza najwieksza szansa na calkowite planetarne wyzwolenie. Chociaz ta walkanadal sie toczy, negatywna grupa zwana Chimera Group traci swoja sile, z rekordowa szybkoscia. Mozemy juz ujrzec Swiatlo w koncu ciemnego tunelu. To Okno Oportunizmu bedzie otwarte do 15-stego grudnia, 2014; bedziemy mieli punkt zwrotny 21-szego stycznia, 2015. To okno sie zamknie 17-ego marca, 2015.GLOSY SWIATA
PREPARE FOR CHANGE ~ PRZYGOTUJ SIE NA PRZEMIANE


Tygodniowa Planetarna Meditacja 


Przyszedl czas dla wszystkich na naszej planecie, kiedy mozemy osiagnac nowy lewel jednosci, wspolnoty i wspolpracy, niezaleznie od naszych prywatnych roznic, i gdzie mozemy wspierac sie nawzajem w transformacji naszej planety. Tak wiec, Swiatlo Milosci i Rzecznicy Swiatla wysylaja prosbe do wszystkich grup ktore medytuja na naszej planecie, aby sie wszyscy polaczyli i stworzyli jedna sile pozytywnej energii na Ziemi.Kosmiczna Aktywacja Bogini 

21 czerwca przesilenie będzie oznaczać zakończenie ważnej operacji sił Światła.To będzie aktywowane przez wiele kobiet z Ruchu Oporu i floty plejadańskiej poprzez medytacje i kierowanie Ich Energii Miłości  dla ludzkości. 


Aktywacja portalu IS:IS -- 21 kwietnia 2014 

Nadszedł czas, aby podjąć ponownie działania!  Nadszedł czas, aby wziąć los naszego świata w nasze własne ręce!  Dlatego spotkamy się w małych i dużych grupach lub pojedynczo lub w parach w czasie kardynalnego Wielkiego Krzyża 20-21 kwietnia, 2014.  Wielu z nas zgromadzi się i zakotwiczy energie Bogini Wiru tworząc w ten sposób klarowny i harmonijny kanał manifestacji dla ostatecznego wyzwolenia planety.


POWRÓT DO NIEWINNOŚCI 21.12.2013 

Po bardzo udanej aktywacji portalu Aion, nadszedł czas, aby podjąć działania jeszcze raz! Dlatego spotykamy się w małych i dużych grupach, jako osoby prywatne, jak i pary, w czasie przesilenia 21 grudnia, by doświadczyć Powrót do niewinności. Wielu z nas będzie gromadzić i otworzy się na najgłębszym aspekcie naszego bytu, niewinnej duszy, aby zakotwiczyć naszą świadomość poza świat gry Cabal jaki dociera do gry z nami. 


COTYGODNIOWA ŚWIATOWA MEDYTACJA O POKÓJ


KAŻDA NIEDZIELA o 11:11 wieczorem (23:30) czasu w Kairze, odbywa sie WAŻNA MEDYTACJA, koordynowana ŚWIATOWO,  mająca na celu ZAKORZENIENIE BOSKIEGO ŚWIATŁA NA ZIEMI i skierowania go na tereny konfliktowe. 

Razem stworzymy ZJEDNOCZONĄ ŚWIADOMOŚĆ  i wyślemy wokół świata potężną falę MIŁOŚCI I ŚWIATŁA, która MOŻE pomóc ratować życie i stworzyć nowy świat oparty na RADOŚCI!


Jesteś gotowy do zmiany? Powrót Bogini 5-6 czerwca 2012 


5-go/6-go Czerwca będzie miał miejsce tranzyt Wenus, rzadkie kosmiczne wydarzenie, kiedy to Wenus przejdzie na tle tarczy słonecznej. Energia Bogini jest czystą żeńską esencją Miłości, która pomoże nam ułatwić proces wyzwolenia planety.FENIX 


Autor: Smaly Seven

Tlumaczenie: Margaret
Muzyka: Joanie Madden - The Level Plain